הניסיון והמיקוד שלנו - זה היתרון שלך

למה המוקד לדייר?

שתף תוכן זה


בעלי המקצוע לבית - המוקד לדיירבמוקד לדייר מבית פורטל בית משותף תוכל למצוא בעלי מקצוע איכותיים בלבד, כאשר רוב בעלי המקצוע עובדים איתנו כבר מספר שנים.

היתרון הגדול עבורך, בניגוד להרבה אתרים ושרותים דומים הוא שהמוקד לדייר מבוסס על שנים של ניסיון ומטפל עבורך בבעלי המקצוע לדירה ולועד הבית בלבד, מה שמאפשר לנו להתמקצע בתחום זה ולתת לך מענה תוך הבנה טובה יותר לצרכים שלך ולעבודה לה אתה זקוק.

למה אנחנו מבקשים ממך פרטים נוספים כגון אי מייל, עיר ופירוט העבודה?

הזמן שלך יקר ואנחנו מעריכים את הזמן שלך.

בעלי מקצוע שונים עושים עבודות ברמות שונות ובהיקפים שונים. פירוט העבודה הנדרשת מאפשר לנו להתאים את העבודה לה אתה זקוק בדיוק לבעלי המקצוע הרלוונטיים ביותר. שוב, אנחנו לא מעוניינים לבזבז את זמנך על ידי שיחות לא רלוונטיות.

מניסיוננו רב השנים בתחום, מילוי טופס על ידי מילוי שם, אי מייל ועיר כמו שאתרים רבים מבקשים, לא יכול לבצע התאמה מושלמת לבעל המקצוע המתאים ביותר (שוב, הזמן היקר שלך...).

האי מייל נותן לנו את האפשרות ליצור איתך קשר במידה ויש בעיה עם מספר הטלפון. במידה ותהיה מעוניין (על ידי סימון בטופס הבקשה) תוכל לקבל מאיתנו בעתיד דיוורים ייחודיים על מבצעים ותוכן ייחודי לדיירים וועדי בתים.

אנו מכבדים את פרטיותך ובשום מקרה האי מייל שלך לא יעבור לגורם אחר ואנחנו לא נשלח לך יותר ממספר מיילים בודדים וזאת רק אם תבקש זאת על ידי סימון.

מי מנהל בשבילך את המוקד לדייר?

המוקד לדייר מנוהל על ידי ועד בית בעל ניסיון של מעל 30 שנה ואיש מקצוע המבין היטב את העבודות הנדרשות, בעל ניסיון של שנים רבות בעבודה מול בעלי מקצוע בתחום הדירה והבית המשותף.

אנו דוגמים את בעלי המקצוע באמצעות משוב מהמשתמשים במוקד וזאת על מנת להבטיח לך את איכותם של בעלי המקצוע.

יתרון הגודל והקבוצה

בפורטל בית משותף ואתרי הקבוצה חברים עשרות אלפי חברים. בשל כך, אנו מנצלים את כח הקניה של הקבוצה - חברי האתר.

מפעם לפעם - בשיתוף עם בעלי המקצוע שלנו אנו נשלח בדיוור ישיר מבצעים בתחומים שונים, מחירים ושרותים ייחודיים לחברי רשת האתרים שלנו והמוקד לדייר בלבד.

בברכה,

צוות פורטל בית משותף - המוקד לדייר